1 вер. 2014

Розпочався новий навчальний рік

1 вересня 2014 року в Ужгородській ЗОШ №10 з угорською мовою навчання ім. Дойко Габора святковою лінійкою розпочався новий навчальний рік.
6 черв. 2014

Дні Європи в Ужгороді

З 9 травня розпочався місячник Європи у нашому місті, завершення якого відбулося 6 червня у стінах ЗОШ №10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора.
30 трав. 2014

Завершився навчальний рік

30 травня о 900 годині розпочалося свято Останнього дзвоника в Ужгородській ЗОШ № 10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора.
8 трав. 2014

Az édesanyákat köszöntöttük

Május 8-án az Ungvári 10. Számú Dayka Gábor Magyar Tannyelvű Középiskola tanulói az Anyák Napja alkalmából színes műsorral köszöntötték az édesanyákat.
30 квіт. 2014

A váriakat köszöntöttük iskolánkban

Április 30-án a Mezővári II. Rákóczi Ferenc Középiskola tanulói és tanárai kirándultak az Ung-vidékre. Útjuk során meglátogatták iskolánkat, az Ungvári 10. Számú Dayka Gábor Magyar Tannyelvű Középiskolát is.
25 квіт. 2014

День цивільного захисту

25 квітня учні всіх категорій нашої школи, як і учні всіх шкіл України, взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту.
24 квіт. 2014

Участь у фестивалі «Сакура-фест»

У нашому місті вже стало доброю традицією проведення фестивалю «Сакура-фест» саме у пору буяння надзвичайно гарних японських вишень.
16 квіт. 2014

Krisztus Feltámadt

A napokban készülődünk a keresztény világ legnagyobb vallási ünnepére, a Húsvétra. A Húsvét a feltámadás ünnepe, mivel a nagypénteken keresztre feszített és kínhalált szenvedett Krisztus haramdnapon feltámadt. Ezzel győzedelmeskedett a halál felett és megváltotta az emberek bűneit.
11 квіт. 2014

Rendhagyó irodalomóra

Április 11-én minden évben a magyar költészet napját ünnepeljük. Ilyenkor kiemelt figyelmet fordítunk az irodalomra, belefeledkezünk egy-egy magyar vers szépségébe. A magyar irodalom gyönyörű versekben különösen gazdag, és nincs ez másképp a kárpátaljai magyar irodalommal sem. Hosszan sorolhatnánk alkotóit, eredményeit.
7 квіт. 2014

Тиждень природничих наук у школі

Тиждень від 7 до 11 квітня у стінах школи пройшов на природничу тематику. Кожного дня учні брали участь у заходах пов’язаних з різними природничими науками.