23 січ. 2023

22 січня День угорської культури.

Ференц Кельчеї — угорський поет, публіцист, критик, політичний діяч. Автор угорського національного гімну (1823р.)
19 лист. 2021

75-річчя з дня заснування

Цьогоріч Ужгородська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора святкує 75-річчя з дня заснування.
9 лист. 2021

9 листопада - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

У День української писемності та мови, 9 листопада, відбувся XXI Радіодиктант національної єдності, який також писали учні нашої школи з 6-ого по 11-ий класи.
29 вер. 2021

Вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру

В актовій залі нашої школи 29 вересня вшанували пам'ять загиблих у 1941 році у Києві в Бабиному Яру.
26 лист. 2020

ХХ Всеукраїнський диктант. Дня української мови і писемності

Як і кожного року, учні Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 з угорською мовою навчання ім. Дойко Габора долучилися до написання ХХ Всеукраїнського диктанту національної єдності, приуроченого до Дня української мови і писемності – свята розвитку державної мови, встановленого на честь Нестора Літописця.
29 жовт. 2020

Oнлайн-засідання Творчої групи вчителів музичного мистецтва

29 жовтня 2020 року на базі нашої школи відбулося онлайн-засідання Творчої групи вчителів музичного мистецтва на тему «Інноваційні методи навчання на уроках музичного мистецтва в умовах змішаного та дистанційного навчання».
14 жовт. 2020

Заходи до Дня захисника України

Протягом жовтня 2020–2021 навчальному році в Ужгородській ЗОШ І–ІІІ ст. № 10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора організовано проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва та Покрови, а саме: виховні години, тематичні уроки мужності, бесіди (організовані класними керівниками, учителями-словесниками Борто Ю.А., Талайло М.М., Яртим M.А., Василенко Е.В. та ін.), виставки дитячих малюнків (Корнейчук Л.О.), змагання тощо. Так, при підтримці адміністрації школи учні розпочали радіопривітання щодо Дня захисника України. Традиційно до 14-го жовтня підготували й стіннівку «День захисника України».
1 жовт. 2020

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого вікую

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – можливість приділити більше уваги літнім людям, зосередитись на їхніх проблемах, допомогти їм, вчитися від них.
21 трав. 2020

21 травня - День вишиванки

Багато жителів нашого міста 21 травня святкували День вишиванки. Наша школа вирішила відзначити цей день виставкою листівок народного вбрання.
9 трав. 2020

9 травня

9 травня - В Європі цього дня закінчилася друга світова війна, яка зруйнувала міста і цілі країни, зробивши мільйони людей бездомними. Ця війна забрала життя приблизно у 60 мільйонів людей. Саме тому сьогодні у цілому світі згадують перемогу над фашизмом. А у Європі цей день відзначається і як День Примирення.