26 жовт. 2019

Згадуємо...

25 жовтня 2019 р. у школі було відзначено День памʼяті та примирення - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-річниці вигнання нацистів з України.
17 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Від 9-го по 15-го вересня 2019 року — згідно з листом Закарпатського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України — у нашій школі було проведено Олімпійський тиждень, в рамках якої були організовані по-перше легкоатлетичні змагання — а переможці шкільних змагань брали участь у легкоатлетичній естафеті між школами міста.
17 черв. 2019

Мовний табір

З 4 по 14 червня 2019 р. був організований мовний табір для учнів початкових класів. Заняття проводилися у чотирьох групах.
28 квіт. 2019

День цивільного захисту

Відповідно до наказу управління освіти Ужгородської міської ради №93 від 29.03.2019 р.
11 бер. 2019

Шевченківська декада

11 березня 2019 року в актовій залі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 з угорською мовою навчання ім. Дойко Габора відбулося урочисте закриття Шевченківської декади
11 бер. 2019

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Ужгородська ЗОШ I-III ступенів № 10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора запрошує Ваших дітей на навчання до 1 класу на 2019-2020 навчального року.
11 груд. 2018

3 грудня міжнародний день інвалідів

Міжнародний день людей із інвалідністю відзначається 3 грудня з 1992 року
14 лист. 2018

Святкування Дня української писемності та мови

З нагоди 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського, починаючи з вересня місяця, в нашій школі було проведено ряд заходів. Заключним акордом була дата 6 листопада, коли учні 6-11 класів взяли участь у читацькому марафоні творів В.О. Сухомлинського, а вчителі початкових класів читали казки та повчальні оповідання цього талановитого педагога та письменника.
23 бер. 2017

Майстер-клас з образотворчого мистецтва

23 березня 2017 року в УЗОШ І-ІІІ ст №.10 з угорською мовою навчання ім.Дойко Габора був проведений майстер-клас з образотворчого мистецтва на тему: «Формування потреби у спілкуванні з мистецтвом як основи естетичного виховання і художнього сприймання дійсності; пізнавального інтересу до мистецтва та навичок сприймання і аналізу художніх творів
23 лют. 2017